داستان

هربال نیک

یکی از مهمترین سوال هایی که این روزها ذهن بشر را به خود مشغول کرده این است که در این جهان پر هیاهو و مملو از تنش های زندگی نوین، چطور می توان به سلامتی جسم و آرامش روح و ذهن دست یافت؟
این سوال، همان نقطه ی عطفی بود که همراهان "هربال نیک" را گرد هم آورد. چون در باور ما بخش عمده ای از راه های رسیدن به این هدف، به جایی گره می خورد که تخصص ما بود: طبیعت و به طور مشخص بهره گیری از خواص بی شمار گیاهان برای رسیدن به هارمونی میان جسم و جان و طبیعت درون و بیرون در خلق یک زندگی سالم و لذت بخش.
با توجه به عوارض متعدد محصولات تولیدی برپایه ی مواد شیمیایی بر روی مصرف کنندگان و آلودگی های بی شمار زیست محیطی حاصل از تولید و مصرف آن ها ، ما هربال نیکی ها ، معتقدیم که جادوی طب گیاهی و نیرو و انرژی طبیعت، مهمترین راه دست یابی بشر به سلامت جسم، ذهن و روح است و هرگاه این امر به دست فراموشی سپرده شود، بشر بی گمان مغلوب اثرات سوء زندگی نوین خواهد شد.
"هربال نیک" بر این باور است که با تکیه بر مطالعات و تحقیقات کارشناسان تیم اش، توانسته به تولید محصولاتی متعدد، متنوع و در عین حال منحصر به فرد دست زند که می تواند همراهانش را به وادی سلامت در ابعاد مختلف برساند. به خود می بالیم اگر در این راه همراه مان باشید. به خانواده هربال نیک خوش آمدید.

۱

شخصیت برند هربال‌نیک

ما حامی و مراقب (Care Giver) هستیم تا همیشه سبز و سالم بمانید.

۲

فلسفه وجودی هربال‌نیک

هدف غایی، ماموریت و فلسفه ی وجودی ما در هربال نیک، بودن در کنارتان به عنوان یک حامی و مراقب برای داشتن زندگی ای همراه با سلامت همه جانبه است. داشتن روزهایی مملو از آرامش و هارمونی جسم و ذهن و روح، برای شما، آرزویی است که مدت ها برایش تلاش کرده ایم.

چرا هربال‌نیک را انتخاب کنیم؟

خلاق و نوآوریم

نوآوری تیم هربال نیک در ارائه محصولات و راهکارهای اصولی مبتنی بر فواید گیاهان و طب های پایه برای خلق سبک زندگی سالم، بی‌نظیر و راهگشا در زمینۀ حفظ و افزایش تندرستی

انتخاب بهترین گیاه

انتخاب سودمندترین گیاهان دارای مادهء موثره بی نظیر، به منظور دست یابی به بالاترین سطح کیفی، برخوردار از بیشترین میزان تاثیر به هنگام مصرف، متناسب با نیاز شما

محصولات و گیاهان متنوع

تولید محصولات گیاهی جذاب، متنوع و خاص با ویژگی ها و کاربردهای منحصر بفرد از انواع گیاهان دارویی بی نظیر برای سلیقه‌ها و نیازهای مختلف

راهکار محور، آموزش محور

ارائه راهکارهای هدفمند و آموزش های رایگان با هدف ارتقاء آگاهی و دانش استفاده درست از گیاهان و افزایش سلامت و نشاط برای هماهنگی میان ابعاد سه گانه "جسم، ذهن، روح"

۱

شعار هربال‌نیک

هر روز یک ایده نو از طبیعت

۲

مسئولیت اجتماعی هربال‌نیک

از آنجا که مواد شیمیایی منجر به آلوده شدن محیط زیست و آسیب به طبیعت می‌شوند، ازین رو در هربال نیک تصمیم گرفتیم با ارائه راهکارها و محصولات گیاهی طبیعی سهمی در حفظ محیط زیست داشته باشیم.

اهداف تجاری هربال‌نیک

تیم هربال‌نیک