داستان

هربال نیک

یکی از مهمترین سوال هایی که این روزها ذهن بشر را به خود مشغول کرده این است که در این جهان پر هیاهو و مملو از تنش های زندگی نوین، چطور می توان به سلامتی جسم و آرامش روح و ذهن دست یافت؟
این سوال، همان نقطه ی عطفی بود که همراهان "هربال نیک" را گرد هم آورد. چون در باور ما بخش عمده ای از راه های رسیدن به این هدف، به جایی گره می خورد که تخصص ما بود: طبیعت و به طور مشخص بهره گیری از خواص بی شمار گیاهان برای رسیدن به هارمونی میان جسم و جان و طبیعت درون و بیرون در خلق یک زندگی سالم و لذت بخش.
با توجه به عوارض متعدد محصولات تولیدی برپایه ی مواد شیمیایی بر روی مصرف کنندگان و آلودگی های بی شمار زیست محیطی حاصل از تولید و مصرف آن ها ، ما هربال نیکی ها ، معتقدیم که جادوی طب گیاهی و نیرو و انرژی طبیعت، مهمترین راه دست یابی بشر به سلامت جسم، ذهن و روح است و هرگاه این امر به دست فراموشی سپرده شود، بشر بی گمان مغلوب اثرات سوء زندگی نوین خواهد شد.
"هربال نیک" بر این باور است که با تکیه بر مطالعات و تحقیقات کارشناسان تیم اش، توانسته به تولید محصولاتی متعدد، متنوع و در عین حال منحصر به فرد دست زند که می تواند همراهانش را به وادی سلامت در ابعاد مختلف برساند. به خود می بالیم اگر در این راه همراه مان باشید. به خانواده هربال نیک خوش آمدید.

۱

شخصیت برند هربال‌نیک

کهن الگوی شخصیت برند هربال نیک "حامی و مراقب"‌(Care Giver) است.
حامی بودن یعنی کشف بدون مرز راهکارهای شگفت انگیز و جادویی برای خلق تجربه‌های جدید یک سبک زندگی همراه با سلامتی و نشاط همه جانبه، برای داشتن روزهایی مملو از آرامش توام با هارمونی جسم و ذهن و روح، تا همیشه سبز و سالم بمانید.

۲

فلسفه وجودی هربال‌نیک

هربال نیک بستری است برای شکوفایی فردی از منظر سلامتی و تندرستی و زنده نگاه داشتن نیروی حیات که موجب هماهنگی و تعادل جسم و ذهن و روح می شود.
هربال نیک به کمک آیورودا یا علم زندگی و آموزه های عرفانی سرخپوستان و با ساده سازی این علوم شما را به زیستن هنرمندانه و هماهنگ با طبیعت دعوت می کند.

چرا هربال‌نیک را انتخاب کنیم؟

خلاق و نوآوریم

نوآوری و خلاقیت در ارائه محصولات و راهکارهای مفید و جذاب مبتنی بر فواید گیاهان، علم انرژی، آموزه های آیورودا و عرفان سرخپوستان برای خلق متفاوتی از سبک زندگی سالم

انتخاب بهترین گیاه

انتخاب سودمندترین گیاهان دارای مادهء موثره بی نظیر، به منظور دست یابی به بالاترین سطح کیفی، برخوردار از بیشترین میزان تاثیر به هنگام مصرف، متناسب با نیاز شما

محصولات و گیاهان متنوع

تولید محصولات گیاهی جذاب، متنوع و خاص با ویژگی ها و کاربردهای منحصر بفرد از انواع گیاهان دارویی بی نظیر برای سلیقه‌ها و نیازهای مختلف

راهکار محور، آموزش محور

ارائه راهکارهای هدفمند و آموزش های رایگان که موجب میشود سبک زندگی منحصر به فرد خود را براساس نیاز بدن و وجودتان همانند یک پازل به زیبایی بچینید.

۱

پیام و نماد هربال‌نیک

پیام هربال نیک: هر روز یک ایده نو از طبیعت.
نماد هربال نیک: گل نیلوفر که سمبل جهان، روشنایی و جاودانگی است.
گل نیلوفر نمادی از زیبائی، تندرستی، عشق و باروری و مظهر کمال، چرخه تولد و رشد انسان، کامیابی و صلح جهانی است.
نیلوفر با چهار عنصر کهنی که جهان را تشکیل می‌دهند یعنی خاک و آب و آتش و هوا مرتبط است؛ ریشه نیلوفر در خاک، ساقه‌اش در آب، برگ‌هایش در هوا و ارتباطش با خورشید باعث اتصالش به نور می‌شود. گلبرگ های متعدد آن نمایانگر ادوار مختلف جهان و مراتب گوناگون هستی است و هشت گلبرگ نیلوفر نشانه هشت جهت وجود انسان است. گل نیلوفر نمادی از انسان هائی است که شعور و عشق را توأمان برای رسالت انسانی، بقا و جاودانگی به کار می برند. گلی که در دستان پادشاهان ایران باستان در تخت جمشید و طاق بستان حجاری شده گل نیلوفر است که نماد صلح و شادی بوده است. الهه میترا که نماد خورشید و دوستی است و از کهن ترین و اسرارآمیزترین خدایان آریائی است بر روی گل نیلوفر می‌ایستد و از آنجا که این گل در آب می روید، در ارتباط با آناهیتا ایزد بانوی آب‌های روان و نمادی از پاکی است.

۲

مسئولیت اجتماعی هربال‌نیک

ما حامی هستیم پس:
با حفظ محیط زیست و گرایش به مصرف درست گیاهان، زنجیره حیات را حفظ و به رشد این گنجینه عظیم کمک می کنیم.
به کمک گیاهان، طبیعت و انرژی های کیهانی و با برقراری ارتباط درونی با خودمان قادر خواهیم بود روند سلامتی را در خود به جریان بیندازیم و این توانایی را با همه کسانی که در اطراف مان قرار دارند به اشتراک بگذاریم و آگاهی را نشر دهیم.
مسئولیت اجتماعی و تمرکز هربال نیک بر حفظ محیط زیست از طریق توجه بیشتر به استفاده از گیاهان در مقابل مواد شیمیایی است تا میزان آسیب هایی که منجر به آلوده شدن تنها سیاره سبز و سرزمین مان می‌شوند را کم کنیم.

اهداف تجاری هربال‌نیک

تیم هربال‌نیک