واحد بازرگانی

پیشینه تجارت گیاهان دارویی ایرانی

ایران از دیرباز به عنوان یک کشور مستعد در زمینه کشت و تولید گیاهان دارویی و محصولات گیاهی بوده است. علاوه بر این پیشینه طب باستانی در بهره گیری از گیاهان دارویی در شاخه های مختلف سلامتی و درمان نشان دهنده قدمت و سطح دانش مردمان این سرزمین در بهره مندی از تنوع گیاهان دارویی برای بهبود سطح سلامتی و نگارش کتاب های علمی و نشر آن بوده است. دانشی که هم اکنون به عنوان مرجع طب گیاهی در دنیا در حال بهره برداری است.
امروزه علاوه بر این دانش باستانی ژرف، عوامل مختلفی نظیر اقلیم محیط رویش و آب وهوای خاص ایران زمین در افزایش کیفیت مواد موثره گیاهان دارویی، تنوع کشت و یا فراوانی رویش گیاهان خودرو در مناطق مختلف و همچنین سهم بازار ایران از تجارت و صادرات این اقلام چه بصورت خام یا کالای آماده مصرف موجب شده تا کشورمان از دیرباز تاکنون در زمره یکی از مهم ترین قطب های تولید و تجارت گیاهان دارویی قرار گیرد.

روال بازرگانی در هربال نیک

روال بازرگانی در هربال نیک

هربال نیک مجموعه ای چابک و پویا در ارائه محصولات گیاهی در هر دو گروه خرده فروشی و عمده فروشی در داخل و هم در خارج از کشور است.
نوآوری و خلاقیت این شرکت در بهره مندی از طیف وسیعی از گیاهان در تولید و عرضه محصولات متنوع کاملا گیاهی و طبیعی موجب شده تا امکان ارتباط با شرکتهای بسیاری برای مراودات تجاری و ارائه ارزش های پیشنهادی خاص و متفاوت برای هربال‌نیک فراهم گردد.
دسته بندی محصولات هربال نیک به راحتی امکان انتخاب و گزینش را از میان سرفصل های پیشنهادی به شما می دهد. در ادامه با انتخاب تعداد و یا بر اساس حجم مورد نیاز هر یک از محصولات مورد نظر و ثبت درخواست به صورت آنلاین یا تماس با واحدبازرگانی می توانید با این شرکت ارتباط تجاری برقرار نمایید.

ارتباط تجاری با ما

فرصتهای همکاری تجاری با هربال نیک

هربال نیک با ارائه طیف گسترده ای از محصولات در گروه بندی های مختلف بر پایه طبیعت و گیاهان، آماده همکاری با شما به عنوان تامین کننده مواد اولیه و یا تولید کننده محصولات نهایی که می توانند تولیدات مرتبط خود را در فروشگاه و سبد خرید مشتریان ما قرار دهند، می باشد.
هربال نیک علاوه بر موارد ذکر شده آماده همکاری با سایر شرکتها و افرادی است که می توانند پیشنهادات خلاقانه و جذابی برای بهتر شدن محصولات، بسته بندی، بازاریابی و فروش و سایر حوزه های مرتبط داشته باشند.
ما مشتاقانه منتظر ارتباط شما با هربال نیک برای دریافت پیشنهادات و نظرات ارزشمندتان هستیم. می توانید از طریق صفحه تماس با ما و یا تماس مستقیم با شرکت، با ما در ارتباط باشید.

فرصتهای همکاری تجاری با هربال نیک

نقشه راه در همکاری تجاری

نیاز خود را شناسایی کنید

گیاه درست را انتخاب کنید

کالا و مقدار مورد نیاز را تعیین کنید

به ما سفارش خرید بدهید

سفارش خود را تحویل بگیرید

محصولات هربال نیک

محصولات هربال‌نیک

سفارش عمده
آشنایی با گیاهان در هربال نیک

گیاهان هربال‌نیک

آشنایی با گیاهان